شرایط و قوانین استفاده

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات کالااینجاست اقدام کند.
همچنین از آنجا که کالااینجاست یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در کالااینجاست مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.


ضمانت کالا

کالااینجاست برای تمامی کالاهای قرار گرفته بر روی این وب سایت، ضمانت 7 روزه در نظر گرفته است. دقت بفرمایید که درصورت مشاهده هرگونه مغایرت فنی و ظاهری کالا، و همچنین ایرادات فنی و ظاهری؛ 24 ساعت مهلت اطلاع رسانی به واحد خدمات پس از فروش شرکت کالااینجاست را خواهید داشت.


موارد زیر جزء مواردی است شامل ضمانت 7 روزه کالااینجاست  نمی شود

_ کالای بدون کارتن بسته بندی

_ کالای بدون جعبه اصلی

_ کالا با کسری اقلام همراه

_ ایرادات فنی کالا که توسط استفاده نادرست کاربر بر کالا ایجاد شده باشد.

_ ایرادات ظاهری (اعم از خش، شکستگی، فرورفتگی، و ....) که بر اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده باشد.

_ اگر پس از دریافت کالا، مشتری به هر دلیل از خرید خود منصرف شود (اعم از  رفع نیاز مشتری و...) شامل ضمانت مرجوعی نخواهد شد.

_اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در سایت کالااینجاست ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند.

_آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل برطبق رویه ها در لحظه تحویل به مشتری و یا 24 ساعت پس از آن تحویل کالا اعلام گردد. درغیر این صورت جهت تایید درخواست مرجوعی نیاز به ارسال مستندات شفاف می باشد.

_درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و کالااینجاست در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
شرایط عودت کالا

_ لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

_از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش کالااینجاست خودداری نمایید. 


_ مشتریان وب سایت کالااینجاست می توانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال و یا ایراد فنی کالا تا هفت روز، به واحد ضمانت کالااینجاست اطلاع داده و کالا را عودت دهند. 

_ در صورتی که قصد استفاده از گارانتی هفت روزه کالااینجاست  و یا عودت کالا را دارید، حتما کارت کالا، جعبه اصلی کالا و محتویات جعبه را در طی این هفت روز نزد خود نگه دارید و از مخدوش کردن یا از بین بردن حتی بخشی از آن نیز خودداری کنید.

_ مسئولیت نحوه استفاده از کالا ، نحوه حمل و نقل، جابه جایی با مشتری گرامی می باشد.

_ از برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، جدا خودداری کرده. این موارد سبب عدم پذیرفتن کالای مرجوعی از سوی شرکت کالااینجاست می گردد.